Červen 2009

Olivia Wilde Photoshoot 0.5

30. června 2009 v 13:00 | Mucinek
Zdroj:


Olivia Wilde Photoshoot 0.4

27. června 2009 v 20:00 | Mucinek
Zdroj:


Emily Deschanel Photoshoot 0.1

25. června 2009 v 16:00 | Mucinek
Zdroj:
bones-sberatele.blog.czNávrat

22. června 2009 v 16:37 | Mucinek
Ahojky
Tak jsem se vám konečně vrátila ze školy v přírodě a musím vám říct, že já jsem se tam strašně moc těšila. Naše poslední škola v přírodě se třídou a byla jsem hrozně natěšená.
Ale co jsem tam viděla a byla jsem tam jenom týden, to mi zkazilo náladu. Hnedka ten první den jsem chtěla odjet domů.
Vůbec se mi tam nelíbilo. Ne, že bych byla náročnej člověk, ale tohle je moc na každého.
Doufám, že se k počítači teď budu dostávat častěji.........musím to vynahradit. Ale uvidíme :)
A ještě k tomu zkoušíme tancovat na vyřazování ve škole a já si musím ještě koupit boty k šatům....to bude zase honění apod....
Snad to zvládnu :)

Váš Mucinek


Navždy, tvá Bella-jednorázovka

18. června 2009 v 16:02 | Mucinek
Tak tohle je má první jednorázovka, doufám že se vám bude líbit :) Ps: puste si k tomu tuhle písničku, je opravdu nádherná

Navždy, tvá Bella
Je nádherný večer, vaje studený vánek a hraje si s mými vlasy.
Právě teď stojím na útesu v La Pusch a přemýšlím, přemýšlím, co se všechno stalo za posledního půl roka. Když mě opustil. On, má jediná láska. Láska mé věčnosti.
Kdyby mi někdo před půl rokem řekl, že mě opustí, vysmála bych se mu, ale teď mi do smíchu není. Je to jako včera, když mě vzal do lesa a opustil mě se slovy nemiluju tě a pak odešel, nechal mě tam samotnou, jak v lese, tak i v životě. Už jsem neměla nikoho s kým bych šla na nákupy, už nebyl nikdo u koho bych se každý večer mohla stulit. Už jsem neměla žádné sny o něm, byli to jenom noční můry. Pořád jsem se objevovala v tom lese a všechno se mi odehrávalo zase, znova, každý večer, vždy jsem se probudila s křikem. Charlie už mě ani nechodil kontrolovat, byl na to zvyklý.
Snažila jsem se žít, jak mi radil, jako kdybych neexistoval. Jak by to šlo?
Když odešel, vzal si sebou i moje srdce. Jak se dá žít bez lásky vaší existence a bez srdce?
Jednou když jsem usínala a poddávala se svým nočním můrám, zdálo se mi úplně o něčem jiném než každý večer.
Stála jsem na útesu a vybavovala si Edwardovu ukolébavku. Bylo to nádherné znova si jí připomenout, poslouchala jí a tekly mi slzy po obličeji. Konečně, konečně po půl roce můžu plakat. Pak už jsem nečekala na nic a skočila.
Probudila jsem se ale bez křiku bez slz. Vstala jsem, vytáhla jsem ze skříně jediné šaty, které mi Alice koupila k narozeninám, ještě nikdy jsem je neměla na sobě. Obula si nádherné střevíčky a vyšla potichu z domu, ani jsem nenechala vzkaz. Na co? Nikomu se po mě stýskat nebude.
Pomalým krokem jsem došla do La Pusch a vyšla na útes. Najednou uslyším svoji ukolébavku, slzy mi pomalu stékají po obličeji a přede mnou se objevují obrazy lidí které jsem milovala, kteří mi ublížily, a ty kterým jsem ublížila já.
Moje ukolébavka dozní a já skočila. Cítím nádherný pocit, pocit bezpečí, úlevy. Ale na jak dlouho.
Najednou cítím snad tisíce elektrošoků, strašně to bolí a já si přeju, abych neskočila, ale už je pozdě, na vše už je pozdě. Vyčítám si to ale jenom chvilku. Cítím jak se moje plíce plní oceánem. A já vím, že už to nebude dlouho bolet. A taky mám pravdu.
Má poslední myšlenka? Sbohem, tvá Bella.
Vždycky jsem chtěla vědět, jak vypadá smrt, teď už to vím.Šperky od Louis Viutton

16. června 2009 v 15:00 | Mucinek
1001 Nuits, nebo také 1001 Nights - tak zní oficiálně používané názvy pro tuto kolekci šperků Louise Vuittona. Do češtiny by se dal přeložit jako 1001 Noc, a pravdou je, že cosi pohádkového v sobě tyto kousky mají. Přestože prezentují spíše usedlejší klasiku, drobné detaily jako například nepravidelně střídané pestrobarevné kamínky značky Swarovski v sobě mají něco moderně rebelského.

Zdroj:

OMLUVA

15. června 2009 v 15:00 | Mucinek
Chtěla bych se omluvit všem svým SBénkům že od 15.6-22.6....takže celý týdne (od pondělí do pondělí).....nebudu moc chodit na Vaše blogy. Jedu na školu v přírodě do nějakého zapadákova a doufám že jí přežiju :).
Samozřejmě že tu budou přibývat i články a možná i nějaká povídka :)....ale berte na mě prosím ohled, nejsem žádná úžasná spisovatelka protože
za 1. nejsem úžasná
a za 2. nejsem žádná spisovatelka
Ale pokus je pokus :)
Hned jak přijedu Vám dám určitě vědět na blog.
Mějte se fajn a užívejte si sluníčka :)Váš Mucinek


Návštěvnost

15. června 2009 v 9:23 | Mucinek
Navstevnost za minuly tyden (8.6. 2009 - 14.6. 2009) je:
Pondeli: 15
Utery: 20
Streda: 10
Ctvrtek: 11
Patek: 15
Sobota: 12
Nedele: 15

Celkem: 98
Sice pro někoho je to málo, ale pro člověka jako jsem já a který má blog 14 dní je to úspěch.
DÍKY :)